Oferujemy miejsca nauki zawodu!

Jesteśmy wiodącym producentem płatków śniadaniowych, musli oraz batonów, współpracującym z największymi sieciami handlowymi w Polsce i za granicą.
W związku z dynamicznym rozwojem naszego zakładu produkcyjnego w Wildze poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Rekrutacji i Rozwoju

Zakres obowiązków:

  • Organizowanie i prowadzenie procesów rekrutacyjnych,
  • Organizowanie programów stażowych i praktyk,
  • Odpowiedzialność za proces wdrożenia pracowników do organizacji,
  • Wspieranie procesu rozmów rocznych w organizacji i wsparcie managerów w tym zakresie,
  • Koordynowanie działań rozwojowych dla pracowników firmy przy współpracy z przełożonymi, definiowanie potrzeb szkoleniowych, proponowanie szkoleń, rekomendowanie sposobów rozwoju,
  • Organizowanie kursu językowego w organizacji,
  • Planowanie i organizowanie działań związanych z komunikacją wewnętrzną w organizacji.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe, kierunek: ZZL, Psychologia, Socjologia lub pokrewne,
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Praktyczna znajomość metod pozyskiwania kandydatów,
  • Doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista,
  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy,
  • Otwartość, komunikatywność, inicjatywa i zaangażowanie,
  • Dobra znajomość j.angielskiego,
  • Znajomość  MS Office (Word, Excel, Power Point),
  • Umiejętność pracy zespołowej,

Oferujemy:

  • umowę o pracę w rozwijającej się, międzynarodowej firmie ( umowa na zastępstwo 12-15 m-cy)
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia,
  • pakiet benefitów: grupowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, bezpłatne wejścia na basen, deputaty produktowe, bony świąteczne.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest:

Brüggen Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-613, ul. Chałubińskiego 8;

W sprawie pozyskania szczegółowych informacji o danych osobowych można kontaktować się pod adresem mailowym: dane.osobowe@brueggen.com