Oferujemy miejsca nauki zawodu!

Jesteśmy wiodącym producentem płatków śniadaniowych, musli oraz batonów, współpracującym z największymi sieciami handlowymi w Polsce i za granicą.
W związku z dynamicznym rozwojem naszego zakładu produkcyjnego w Wildze poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Rekrutacji i Rozwoju

Zakres obowiązków:

  • Organizacja i koordynacja procesu uprawnień oraz szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych w firmie
  • Identyfikacja i weryfikacja potrzeb szkoleniowych
  • Tworzenie rocznego planu szkoleń oraz nadzór nad jego realizacją
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska operacyjne oraz na stanowiska średniego szczebla
  • Odpowiedzialność za proces wdrożenia pracowników do organizacji
  • Współudział w kreowaniu i planowaniu działań budujących wizerunek pracodawcy, opracowywanie komunikatów do wykorzystania w działaniach EB
  • Udział innych w projektach realizowanych przez dział HR

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarzadzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia lub pokrewne)
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie produkcyjnej)
  • Praktyczna znajomość metod pozyskiwania kandydatów
  • Umiejętność budowania komunikacji, przygotowywania materiałów informacyjnych, swobodnego formułowania myśli i redagowania tekstów
  • Doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Otwartość, komunikatywność, inicjatywa i zaangażowanie
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office

Oferujemy:

  • umowę o pracę w rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia,
  • pakiet benefitów: grupowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, bezpłatne wejścia na basen, deputaty produktowe, bony świąteczne.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest:

Brüggen Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-613, ul. Chałubińskiego 8;

W sprawie pozyskania szczegółowych informacji o danych osobowych można kontaktować się pod adresem mailowym: dane.osobowe@brueggen.com