Brueggen Polska Sp. z o.o.
Jesteśmy wiodącym producentem płatków śniadaniowych w sektorze private label
na rynku europejskim. W Polsce działamy od 1999 roku i w chwili obecnej do naszego zakładu produkcyjnego w Wildze, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik IT

iejsce pracy: Wilga (pow. garwoliński)
Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie i kształtowanie polityki IT w całej organizacji,
  • Ścisła współpraca z centralną jednostką IT; zapewnienie i utrzymywanie zdefiniowanych procesów IT,
  • Zapewnienie ciągłości pracy infrastruktury informatycznej w firmie,
  • Instalowanie, aktualizowanie i konfigurowanie aplikacji oraz zarządzanie infrastrukturą – LAN, WAN, serwer; Monitorowanie ich działania na bieżąco; Reagowanie w sytuacji problematycznej,
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie bieżących problemów z funkcjonowaniem infrastruktury i aplikacji,
  • Zapewnienie wsparcia technicznego dla użytkowników systemu IT – zdalnie, telefonicznie i bezpośrednio,
  • Współpraca z użytkownikami w Działach w zakresie rozwiązań informatycznych (SAP, informacje oraz portale społecznościowe),
  • Monitorowanie oraz dokumentowanie systemów IT, raportowanie incydentów,
  • Proponowanie i wdrażanie rozwiązań biznesowo-informatycznych poprzez udział i kierowanie projektami oraz procesami wdrażania zmian,
  • Współpracuje z zespołami IT w innych krajach.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub kierunki pokrewne,
  • Bardzo dobra komunikacja w j. angielskim,
  • Praktyczna znajomość aplikacji, sieci komputerowej, portali informacyjnych i społecznościowych,
  • Wiedza z zakresu nowych technologii IT i nastawienie na poszerzanie wiedzy z tego obszaru,
  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze IT helpdesk/wsparcie biznesu,
  • Podstawowa wiedza dot. systemu SAP,
  • Motywacja i dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Aktywny udział w rozwoju informatyzacji firmy,
  • Pasja, chęć rozwoju, ciekawość.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, międzynarodowej organizacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem „Kierownik IT” na adres: HR@brueggen.com
Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Brüggen Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Chałubińskiego 8."