Brueggen Polska Sp. z o.o.
Jesteśmy wiodącym producentem płatków śniadaniowych w sektorze private label
na rynku europejskim. W Polsce działamy od 1999 roku i w chwili obecnej do naszego zakładu produkcyjnego w Wildze, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kontroler Jakości

Miejsce pracy: Wilga (pow. garwoliński)

Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • Kontrola surowców, półproduktów i produktów na wszystkich etapach procesu produkcyjnego
  • Kontrola przestrzegania zasad GMP/GHP (produkcja, pakownia, magazyn)
  • Nadzór na prawidłowością działania HACCP
  • Pobieranie i archiwizowanie próbek (surowce, półprodukty, wyroby gotowe)
  • Sporządzanie dokumentacji jakościowej

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • Znajomość branży spożywczej
  • Praktyczna znajomość systemów HACCAP, GMP/GHP, BRC, IFS
  • Umiejętność podejmowania decyzji
  • Dobra organizacja pracy
  • Dokładność
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w systemie zmianowym
  • stabilne warunki zatrudnienia

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem „Kontroler Jakości” na adres: HR@brueggen.com

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Brüggen Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Chałubińskiego 8."