Brueggen Polska Sp. z o.o.
Jesteśmy wiodącym producentem płatków śniadaniowych w sektorze private label
na rynku europejskim. W Polsce działamy od 1999 roku i w chwili obecnej do naszego zakładu produkcyjnego w Wildze, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lean Manufacturing Manager

Miejsce pracy: Wilga (pow. garwoliński)

Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie do organizacji nowych rozwiązań oraz dobrych praktyk Lean Manufacturing w kierunku optymalizacji procesów produkcyjnych
  • Nadzór nad efektywnym funkcjonowaniem systemu opartego na Lean Manufacturing
  • Inicjowanie, wspieranie i nadzorowanie inicjatyw i projektów zwiększających efektywność oraz eliminujących straty
  • Prowadzenie szkoleń i konsultacji z zakresu Lean Manufacturing
  • Stała kontrola współczynników produkcyjnych
  • Współudział w definiowaniu strategii, celów oraz wizji rozwoju w oparciu o system oparty na zasadach LM
  • Udział w planowaniu, wdrażaniu, koordynacji i ewaluacji projektów Lean Manufacturing
  • Udział w planowaniu i przeprowadzaniu lokalnych audytów systemu opartego na Lean Manufacturing

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 5 lat doświadczenia związanego z Lean Manufacturing i procesem produkcyjnym (przemysł spożywczy będzie atutem)
  • Praktyczna znajomość filozofii i narzędzi Lean Manufacturing (m.in. 5S, SMED, TPM, VSM)
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu szkoleń
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność współpracy w zespole i zarządzania projektami
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, ACad, ERP)
  • Zaangażowanie i zorientowanie na cel

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, międzynarodowej organizacji
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem „Lean Manufacturing Manager” na adres: HR@brueggen.com
Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.