Brueggen Polska Sp. z o.o.
Jesteśmy wiodącym producentem płatków śniadaniowych w sektorze private label
na rynku europejskim. W Polsce działamy od 1999 roku i w chwili obecnej do naszego zakładu produkcyjnego w Wildze, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Samodzielny/-a Księgowy/-a

Miejsce pracy: Wilga (pow. garwoliński) Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało:

  • bieżąca weryfikacja i księgowanie dokumentów kosztowych
  • sporządzanie deklaracji podatkowych VAT
  • uzupełnianie sprawozdań (Intrastat, GUS, NBP)
  • rozliczanie krajowych i zagranicznych delegacji służbowych
  • wsparcie dla pozostałych członków zespołu w pozostałych zadaniach Działu Księgowości
  • ścisła współpraca z Głównym Księgowym, udział w przygotowywaniu danych i raportów "ad hoc”

Wymagania:

Wśród kandydatów będziemy poszukiwać osób posiadających poniższe kwalifikacje:

  • minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w Dziale Księgowości, preferowane w firmie produkcyjnej lub biurze rachunkowym
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (Finanse, Rachunkowość, Ekonomia)
  • ugruntowana wiedza z zakresu przepisów podatkowych (VAT), doświadczenie w rozrachunkach z klientami i dostawcami spoza UE, a także wewnątrzwspólnotowych
  • bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office (Word, Excel)
  • znajomość języka angielskiego i/ lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • dobra organizacja pracy własnej, systematyczność, dokładność, skrupulatność
  • odpowiedzialność oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie w młodym, zgranym zespole działu księgowości
  • poszerzenie kwalifikacji zawodowych (udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych)
  • możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Brüggen Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Chałubińskiego 8."