Brueggen Polska Sp. z o.o.
Jesteśmy wiodącym producentem płatków śniadaniowych w sektorze private label
na rynku europejskim. W Polsce działamy od 1999 roku i w chwili obecnej do naszego zakładu produkcyjnego w Wildze, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektromechanik

Zakres obowiązków:

  • Konserwacja i przegląd maszyn i urządzeń technicznych, elektrycznych oraz ciśnieniowych zainstalowanych na terenie fabryki,
  • Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn,
  • Prowadzanie dokumentacji związanej z dokonanymi naprawami i przeglądami,
  • Wykonywanie zleconych modernizacji elektrycznych,
  • Kontrola stanu urządzeń pod kątem elektrycznym,
  • Dbanie o czystość i porządek na terenie warsztatu i w obrębie naprawianych urządzeń,
  • Aktywne uczestnictwo w proponowaniu rozwiązań,
  • Przestrzeganie przepisów  BHP, HACCP.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne, kierunki elektryka, automatyka lub pokrewne,
  • Doświadczenie w diagnostyce przyczyn awarii; naprawie maszyn i urządzeń w zakresie elektrycznym,
  • Uprawnienia elektryczne SEP do 20 kV,
  • Znajomość urządzeń elektrycznych i energetycznych,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych,
  • Uprawnienia energetyczne, ciśnieniowe,
  • Mile widziana wiedza praktyczna z zakresu systemów sterowania maszynami;
  • Duża motywacja do pracy,
  • Umiejętność współpracy, otwartość,
  • Umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów,
  • Zainteresowania techniczne.

Oferujemy:

  • pracę w systemie - zmianowym
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w zgranym, doświadczonym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem „Elektromechanik” na adres: e-mail: HR@brueggen.com lub złożenie aplikacji w sekretariacie firmy (Celejów 59, 08-470 Wilga).

Tel. kontaktowy 25 68 48 828

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Brüggen Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Chałubińskiego 8."