Inżynier ds. Infrastruktury

Lokalizacja: Celejów k. Wilgi (powiat garwoliński) Region: mazowieckie

Główne obowiązki:

  • kompleksowa odpowiedzialność za utrzymanie infrastruktury budowlanej zakładu wraz z urządzeniami peryferyjnymi w należytym stanie technicznym,
  • planowanie i realizacja przeglądów budowlanych oraz organizacja napraw i serwisów,
  • pełna odpowiedzialność za kondycję techniczną urządzeń HVAC oraz instalacji ppoż.,
  • realizacja audytów infrastrukturalnych i odpowiednie planowanie działań po- audytowych,
  • prowadzenie projektów inwestycyjnych w zakresie infrastruktury budowlanej i urządzeń peryferyjnych,
  • kontakt z władzami lokalnymi odnośnie dokumentacji firmy np. pozwolenia budowlane, środowiskowe i inne,

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku powyżej roku,
  • uprawnienia dozorowe,
  • mile widziane - uprawnienia budowlane,
  • sumienność, dokładność,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • mile widziane uprawnienia Inspektora Ochrony ppoż.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w rozwijającej się, międzynarodowej firmie,
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia,
  • pakiet benefitów: grupowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, bezpłatne wejścia na basen, deputaty produktowe, bony świąteczne.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Brüggen Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie 00-613, ul. Chałubińskiego 8. W sprawie pozyskania szczegółowych informacji o danych można kontaktować się pod adresem mailowym: dane.osobowe@brueggen.com