Kierownik Mechaników

Miejsce pracy: Wilga (pow. garwoliński)

Główne obowiązki:

  • Zarządzanie pracą podległego zespołu mechaników.
  • Planowanie i realizacja działań prewencyjnego utrzymania ruchu w obszarze mechanicznym, mających na celu osiągnięcie zakładanych wskaźników efektywnościowych.
  • Zarządzenie pracą warsztatu mechanicznego.
  • Realizacja projektów inwestycyjnych.
  • Planowanie i kontrola budżetu w swoim zakresie odpowiedzialności.
  • Nadzór nad firmami zewnętrznymi realizującymi zlecenia na terenie zakładu.
  • Przestrzeganie i odpowiedzialność za standardy BHP w podległym obszarze.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, automatyka, mechatronika lub pokrewne).
  • 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, w tym w realizacji projektów inwestycyjnych.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1), mile widziana znajomość języka niemieckiego.
  • Umiejętność stosowania zasad prewencyjnego utrzymania ruchu, mile widziana znajomość narzędzi Lean.
  • Znajomość programu Autocad, czytania i tworzenia dokumentacji technicznej.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Uprawnienia energetyczne Gr I, II, III dozór - dodatkowy atut
  • Umiejętności liderskie i organizacyjne, zarządzania zespołem.
  • Automotywacja i proaktywność.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w rozwijającej się, międzynarodowej firmie.
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach.
  • Pakiet benefitów: grupowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, bezpłatne wejścia na basen oraz deputaty produktowe.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Brüggen Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-613, ul. Chałubińskiego 8. W sprawie pozyskania szczegółowych informacji o danych osobowych można kontaktować się pod adresem mailowym: dane.osobowe@brueggen.com