Księgowa/-y

Zakres obowiązków:

  • udział w projekcie usprawnienia procesów w obszarze rozliczania inwestycji,
  • bieżąca weryfikacja i księgowanie dokumentów kosztowych i inwestycyjnych,
  • prowadzenie ewidencji i aktywacje środków trwałych,
  • klasyfikacja kosztów pod względem ich rodzaju i miejsca powstania,
  • weryfikacja poprawności księgowań, ustalenie sald kont,
  • przygotowywanie wewnętrznych raportów ad hoc,
  • czynny udział w zamknięciu miesiąca.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • minimum 3-5 lat doświadczenia, preferowane w firmie produkcyjnej,
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (Finanse, Rachunkowość, Ekonomia),
  • znajomość przepisów ustawy o rachunkowości,
  • praktyczna wiedza z zakresu prowadzenia ewidencji środków trwałych,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Excel,
  • znajomość języka angielskiego i/ lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemami ERP / SAP,
  • dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność i zaangażowanie,
  • odpowiedzialność oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • umiejętność analizowania danych i wyciągania wniosków.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie w zgranym zespole działu księgowości,
  • poszerzenie kwalifikacji zawodowych (udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych),
  • samodzielność w działaniu i możliwość realizacji nowych rozwiązań,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w ciekawych projektach.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Brüggen Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-613, ul. Chałubińskiego 8. W sprawie pozyskania szczegółowych informacji o danych osobowych można kontaktować się pod adresem mailowym: dane.osobowe@brueggen.com