Specjalista ds. Badań i Rozwoju

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie receptur nowych produktów,
  • Nadzorowanie powierzonych projektów rozwojowych,
  • Prowadzenie ścisłej współpracy z Działami Produkcji, Jakości, Sprzedaży i Zakupów w celu zapewnienia optymalnych rozwiązań produktowo-technologicznych,
  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów z prowadzonych testów,
  • Tworzenie specyfikacji produktowych, zlecanie i nadzór nad wysyłką próbek dla klienta,
  • Poszukiwanie nowych surowców, rozwiązań i wdrażanie własnych pomysłów.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (technologia żywności lub pokrewne),
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży spożywczej,
  • Znajomość prawa żywnościowego,
  • Dobra znajomość j. angielskiego,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków na podstawie przeprowadzonych analiz.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w rozwijającej się, międzynarodowej firmie,
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach,
  • Pakiet benefitów: grupowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, bezpłatne wejścia na basen, deputaty produktowe.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest:

Brüggen Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-613, ul. Chałubińskiego 8;

W sprawie pozyskania szczegółowych informacji o danych osobowych można kontaktować się pod adresem mailowym: dane.osobowe@brueggen.com