Lokalizacja: Wilga (pow. garwoliński)

Młodszy Technolog

Główne obowiązki:

  • Wspieranie prac związanych z zapewnieniem właściwego procesu technologicznego,
  • Współtworzenie parametrów technologicznych oraz ich nadzorowanie i kontrolowanie w procesie produkcji.
  • Analiza efektywności oraz optymalizacja parametrów procesu produkcyjnego pod kątem jakości produktu, wydajności procesu i obniżania kosztów wytwarzania.
  • Proponowanie rozwiązań dla problemów produkcyjnych związanych z wytwarzaniem i procesami technologicznymi.
  • Prowadzenie dokumentacji technologicznej.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: technologia żywności lub pokrewne.
  • Znajomość technologii i procesów produkcyjnych branży spożywczej.
  • Znajomość prawa żywnościowego.
  • Znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel).
  • Znajomość systemu SAP/ERP będzie dodatkowym atutem.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Doskonała organizacja pracy, dokładność, odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w rozwijającej się, międzynarodowej firmie.
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach.
  • Pakiet benefitów; grupowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, bezpłatne wejścia na basen, deputaty produktowe.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Brüggen Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie 00-613 ul. Chałubińskiego 8. W sprawach pozyskania szczegółowych informacji o danych osobowych można kontaktować się pod adresem mailowym dane.osobowe@brueggen.com