Jesteśmy wiodącym producentem płatków śniadaniowych, musli oraz batonów, współpracującym z największymi sieciami handlowymi w Polsce i za granicą.
W związku z dynamicznym rozwojem naszego zakładu produkcyjnego w Wildze poszukujemy kandydatów na stanowisko

Pomocnik Operatora Maszyn Pakujących

Główne obowiązki:

obsługa oraz kontrola parametrów maszyn w parze z Operatorem,
nadzór nad procesem pakowania zgodnie ze zleceniem produkcyjnym oraz wypełnianie raportów,
dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy.

Oczekiwania wobec kandydatów:

sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
motywacja do pracy i chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 dni od godz. 6:00 do 18:00; 3 dni wolne; 3 noce od godz. 18:00 do 6:00; 3 dni wolne), również w weekendy,

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i premię za dobre wyniki,
możliwość podjęcia pracy od zaraz,
rozwój kompetencji poprzez szkolenia,
pakiet benefitów: grupowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, bezpłatne wejścia na basen, deputaty produktowe.

Zgłoszenia prosimy kierować na mail: hr@brueggen.com