PRACOWNIK Działu Pakowni

Lokalizacja: Wilga (powiat garwoliński)

Zakres obowiązków:

  • Składanie i odstawianie kartonów na palety
  • Dostarczanie opakowań z magazynu
  • Zliczanie i wywożenie zwrotów opakowań
  • Czyszczenie maszyn oraz linii pakujących.

  • Wykazujesz się sumiennością i odpowiedzialnością w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Chcesz zdobyć doświadczenie i rozwijać umiejętności.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i premię za dobre wyniki
  • Pracę w systemie zmianowym (3 dni od godz. 6:00 do 18:00; 3 dni wolne; 3 noce od  godz. 18:00 do 6:00; 3 dni wolne)
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Rozwój kompetencji poprzez program szkoleniowy.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, bezpłatne wejścia na basen, deputaty produktowe.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest:

Brüggen Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-613, ul. Chałubińskiego 8;

W sprawie pozyskania szczegółowych informacji o danych osobowych można kontaktować się pod adresem mailowym: dane.osobowe@brueggen.com