Specjalista ds. Higieny

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe nadzorowanie i monitorowanie stanu higieny w fabryce poprzez: prowadzenie audytów wewnętrznych, sporządzanie planów analiz, planów poprawy, rekomendowanie rozwiązań i koordynowanie ich realizacji,
  • Egzekwowanie GMP i GHP zgodnych z wymaganiami zawartymi między innymi w standardach IFS, BRC
  • Wsparcie merytoryczne kierowników obszarów w zakresie wymagań, walidacji, prowadzenia zapisów higienicznych i współpraca nad ciągłym doskonaleniem standardów
  • Wspieranie nowych rozwiązań technicznych mających na celu poprawę standardów higienicznych,
  • Współpraca z innymi członkami HACCP na rzecz minimalizacji zagrożeń,
  • Realizowanie programów podnoszących wiedzę pracowników i firm zewnętrznych z zakresu standardów higienicznych:
     -  tworzenie materiałów i przeprowadzanie szkoleń z zakresu standardów higienicznych dla pracowników i firm zewnętrznych
     -  przygotowywanie materiałów informacyjnych i promujących higienę w fabryce,
  • Nadzorowanie systemu pest control,
  • Udział w audytach firm zewnętrznych, wizytach klientów, wizytach firm certyfikujących,
  • Zapewnienie informacji i dokumentacji wymaganej przez klientów wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Współpraca z innymi fabrykami Brueggen w celu wymiany doświadczeń,
  • Współpraca z laboratorium zewnętrznym w zakresie pobierania prób do analiz oraz nadzorowanie wyników badań,
  • Współpraca i nadzorowanie zewnętrznych firmy sprzątających oraz pralni odzieży roboczej

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe, kierunek zarządzanie jakością, bezpieczeństwo żywienia, technologia żywienia lub pokrewne,
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym, samodzielnym stanowisku w firmie z branży spożywczej,
  • Wiedza z zakresu mikrobiologii
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego, znajomość niemieckiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność przeprowadzania audytów i szkoleń,
  • Doskonała komunikacja,
  • Kreatywność w promowaniu kultury higieny pracy, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem,
  • Asertywność, decyzyjność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem „Specjalista ds. Higieny” na adres: e-mail: HR@brueggen.com lub złożenie aplikacji w sekretariacie firmy (Celejów 59, 08-470 Wilga).

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Brüggen Polska Sp. z o.o. zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, w którym biorę udział (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 r. o Ochronie Danych Osobowych). Zgadzam się na to, że moje dane osobowe będą przechowywane przez okres do 1 roku od momentu zakończenia rekrutacji. Po upływie tego okresu dane zostaną usunięte. Jestem świadomy/a, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych, prawo ich poprawiania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, prawo do żądania zaprzestania przetwarzania moich danych. Jestem świadomy/a, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych z bazy kandydatów firmy Brüggen Polska Sp. z o.o.

Kontakt do Brüggen Polska Sp. z o.o.: HR@brueggen.com

Jeśli moje dokumenty aplikacyjne spełniają kryteria innego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Brüggen Polska Sp. z o.o. niż ten na który obecnie aplikuję, to wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również i w tym procesie. Zasady zgody pozostają wówczas takie same jak dla procesu, na który aplikuję.