steśmy wiodącym producentem płatków śniadaniowych, musli oraz batonów, współpracującym z największymi sieciami handlowymi w Polsce i za granicą.
W związku z dynamicznym rozwojem naszego zakładu produkcyjnego w Wildze poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. IT

Miejsce pracy: Wilga (pow. garwoliński)

Zakres obowiązków:

  • Administracja serwerami MS Windows, VM Ware ESX.
  • Administracja serwerami baz danych MS SQL.
  • Administracja urządzeniami sieciowymi Aruba.
  • Administracja systemem VoIP AVAYA.
  • Instalacja nowych urządzeń/serwerów.
  • Administracja MS Azure i Office 365 oraz usługami domenowymi.
  • Zarządzanie kopiami zapasowymi.
  •  Diagnozowanie i rozwiązywanie bieżących problemów.
  • Udział w projektach.
  • Monitorowanie i zapewnianie ciągłości działania systemów.
  • Zarządzaniem procesem serwisowym
  • Pełnienie dyżuru telefonicznego
  • Rozwijanie istniejących systemów
  • Kontakt z firmami zewnętrznymi w procesach serwisowych i ofertowych.
  • Ścisła współpraca z centralnym zespołem IT
  • Wsparcie merytoryczne współpracowników oraz użytkowników podczas rozwiązywania problemów IT
  • Tworzenie dokumentacji

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie kierunkowe min. średnie (Informatyka i kierunki pokrewne).
  • Praktyczne doświadczenie w zarządzaniu i konfigurowaniu serwerów MS Windowsoraz VM Ware ESX.
  •  Praktyczna umiejętność konfigurowania urządzeń sieciowych i diagnozowania.
  •  Certyfikaty potwierdzające w/w umiejętności (mile widziane).
  •  Doświadczenie we wsparciu rozwiązań stosowanych w firmach produkcyjnych (Zebra, MettlerToledo, Buhler) oraz znajomość systemu MES HYDRA lub innych z rodziny MESbędzie dodatkowym atutem.
  • Komunikatywna znajomość j.angielskiego.
  • Dociekliwość, odpowiedzialność, obowiązkowość.
  • Otwartość, komunikatywność.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w rozwijającej się, międzynarodowej firmie.
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach.
  • Pakiet benefitów: grupowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, bezpłatne wejścia na basen, deputaty produktowe, bony świąteczne.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Brüggen Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-613, ul. Chałubińskiego 8. W sprawie pozyskania szczegółowych informacji o danych osobowych można kontaktować się pod adresem mailowym: dane.osobowe@brueggen.com