Specjalista ds. Zakupów

Miejsce pracy: Celejów (pow. garwoliński) Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi,
  • Prowadzenie procesów zakupowych surowców,
  • Przygotowywanie zamówień,
  • Odpowiedzialność za terminowość procesu dostarczania towarów, poprzez analizy zapotrzebowania w celu sprawnej obsługi produkcji,
  • Nadzór nad stanami magazynowymi,
  • Weryfikacja faktur (ilości, ceny),
  • Współpraca z agencjami celnymi w zakresie importów spoza UE,
  • Prowadzenie procesu reklamacyjnego wobec dostawców,
  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z procedurami jakościowymi,

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Doświadczenie w dziale zakupów na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe lub student (preferowane kierunki: Logistyka, Zakupy itp.),
  • Bardzo dobra znajomość MS Office – szczególnie Excel,
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Dokładność, systematyczność, rzetelność, odpowiedzialność oraz terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w rozwijającej się, międzynarodowej firmie,
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez program szkoleń,
  • Pakiet benefitów: grupowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, bezpłatne wejścia na basen, deputaty produktowe, świąteczne bony,