Starszy Specjalista ds. Sprzedaży i Zarządzania Produktami

Miejsce pracy: Wilga (pow. garwoliński)

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa klientów:

- Koordynacja przepływu informacji pomiędzy firmą a klientami.

- Wystawiane faktur VAT, faktur korygujących, not obciążeniowych.

- Wyjaśnianie przeterminowanych płatności na podstawie monitów otrzymywanych z Działu Księgowości.

- Prognozowanie sprzedaży w zakresie przydzielonych klientów.

- Przygotowanie kompleksowej dokumentacji w zakresie realizacji dostaw, we współpracy z pozostałymi działami i zewnętrznymi instytucjami.

- Wprowadzanie i aktualizacja danych w zakresie klientów, produktów i warunków handlowych do systemu SAP.

  • Koordynacja wdrażania nowych produktów.
  • Monitorowanie rynku w zakresie produktów konkurencji oraz pojawiających się nowości.
  • Przygotowywanie raportów sprzedażowych.
  • Weryfikacja umów handlowych.
  • Koordynacja procesu reklamacyjnego.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe lub student (preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie, administracja itp.)
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy w sprzedaży i obsłudze klienta (preferowany sektor private label).
  • Biegła znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny).
  • Bardzo dobra znajomość MS Office – szczególnie Excel.
  • Proaktywność, dokładność.
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w rozwijającej się, międzynarodowej firmie.
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach.
  • Pakiet benefitów: grupowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, bezpłatne wejśc8ia na basen, deputaty produktowe, bony świąteczne.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Brüggen Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-613, ul. Chałubińskiego 8. W sprawie pozyskania szczegółowych informacji o danych osobowych można kontaktować się pod adresem mailowym: dane.osobowe@brueggen.com