Brueggen Polska Sp. z o.o.
Jesteśmy wiodącym producentem płatków śniadaniowych w sektorze private label
na rynku europejskim. W Polsce działamy od 1999 roku i w chwili obecnej do naszego zakładu produkcyjnego w Wildze, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Trainee / Stażysta

Miejsce pracy: Wilga (pow. garwoliński)

Region: mazowieckie

Oferujemy:

  • 24-miesięczny, płatny staż zorganizowany w trzech, wybranych działach naszej firmy

(I moduł – 8 miesięcy – Dział Zakupów lub Dział Planowania)

  • Pracę pod okiem mentorów - doświadczonych pracowników, którzy wspierają i oceniają rozwój Stażystów
  • Możliwość poznania firmy, jej struktury, specyfiki działania, zasad i wartości
  • Aktywny udział w projektach i zadaniach
  • Stałe zatrudnienie dla najlepszych stażystów na jednym ze stanowisk w strukturze naszej organizacji

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Absolwenci studiów wyższych lub osoby w trakcie studiów
  • Dobra znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego
  • Znajomość środowiska MS Office
  • Komunikatywność
  • Otwartość na nowe zadania
  • Umiejętność adaptacji do nowych warunków i sytuacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem „Stażysta” na adres: HR@brueggen.com

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest:

Brüggen Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-613, ul. Chałubińskiego 8;

W sprawie pozyskania szczegółowych informacji o danych osobowych można kontaktować się pod adresem mailowym: dane.osobowe@brueggen.com