Brueggen Polska Sp. z o.o.
Jesteśmy wiodącym producentem płatków śniadaniowych w sektorze private label
na rynku europejskim. W Polsce działamy od 1999 roku i w chwili obecnej do naszego zakładu produkcyjnego w Wildze, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Ustawiacz maszyn

Zakres obowiązków:

  • Przeglądy maszyn i urządzeń zainstalowanych na terenie fabryki,
  • Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn pakujących,
  • Szkolenie operatorów maszyn pakujących w zakresie obsługi i eksploatacji maszyn,
  • Wsparcie operatorów w sprawnym przezbrajaniu maszyn pakujących podczas zmiany asortymentu,
  • Testowanie oprogramowania maszyn pakujących – próby produkcyjne,
  • Prowadzanie dokumentacji z wykonanych prac,
  • Właściwe zabezpieczenie powierzonego mienia, narzędzi, materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych,
  • Aktywne uczestnictwo w proponowaniu technicznych rozwiązań,
  • Przestrzeganie przepisów  BHP, HACCP.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie minimum zawodowe kierunki techniczne, mechaniczne lub pokrewne,
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Praktyczna wiedza techniczna,
  • Uprawnienia SEP do 1 kV,
  • Znajomość urządzeń elektrycznych i energetycznych,
  • Znajomość automatyki urządzeń,
  • Znajomość procedur HACCP i BHP,
  • Umiejętność współpracy, otwartość,
  • Umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów,
  • Zainteresowania techniczne.

Oferujemy:

  • pracę w systemie - zmianowym
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w zgranym, doświadczonym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem „Ustawiacz maszyn” na adres: e-mail: HR@brueggen.com lub złożenie aplikacji w sekretariacie firmy (Celejów 59, 08-470 Wilga).

Tel. kontaktowy 25 68 48 828

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Brüggen Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Chałubińskiego 8."