Zastępca Kierownika Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Celejów (pow. garwoliński) Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych
  • reagowanie na awarie, komunikacja ze stronami, których dotyczy problem, oraz skuteczne usuwanie wszelkich usterek
  • tworzenie raportów i dokumentacji technicznej
  • planowanie harmonogramu prac zespołu pracowników działu utrzymania ruchu
  • inicjowanie nowych rozwiązań technicznych zwiększających wydajność maszyn oraz minimalizujących awaryjność i koszty obsługi
  • wdrażanie nowych maszyn i urządzeń, współpraca z serwisem zewnętrznym
  • pomoc w przygotowaniu i realizacji planów remontowych maszyn i urządzeń
  • koordynacja przeglądów okresowych i konserwacji maszyn
  • dokonywanie oceny stanu technicznego maszyn i urządzeń, zlecanie remontów i dokonywanie kontroli ich wykonania nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji
  • zawodowych na różnych szczeblach w ramach całej organizacji.
  • nadzorowanie prac zespołu działu utrzymania ruchu
  • nadzór nad prowadzonymi pracami technicznymi
  • planowanie i kontrola budżetu działu utrzymania ruchu
  • realizacja szkoleń zespołu zgodnie z harmonogramem
  • planowanie i koordynacja programu szkoleń z współpracującymi placówkami oświaty

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe techniczne - mile widziane
  • doświadczenia pracy w Dziale Utrzymaniu Ruchu w firmie produkcyjnej
  • doświadczenie w pracy na stanowisku automatyka, elektronika, mechanika w dziale Utrzymania Ruchu w zakładzie produkcyjnym
  • sprawna obsługa komputera, pakietu MS Office, AutoCad
  • praktyczna znajomość problematyki związanej z naprawami, konserwacją maszyn i urządzeń
  • zdolność analitycznego myślenia, orientacja na rozwiązanie problemu
  • silnych umiejętności organizacyjnych, planowania czasu pracy swojej i działu
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego (min. A2-B1)
  • umiejętność czytania rysunku i dokumentacji technicznej
  • praktyczna znajomość elektryki, mechaniki, pneumatyki i automatyki
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w kierowaniu projektami i zespołami
  • Kreatywność i determinacja w działaniu

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w rozwijającej się, międzynarodowej firmie.
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez program szkoleń.
  • Pakiet benefitów: grupowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, bezpłatne wejścia na basen, deputaty produktowe, świąteczne bony.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Brüggen Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie 00-613, ul. Chałubińskiego 8. W sprawie pozyskania szczegółowych informacji o danych można kontaktować się pod adresem mailowym: dane.osobowe@brueggen.com